Titles you rated
CocoRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
FrankenweenieRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0