Titles you rated
The Good WifeRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.0
All InRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 2.5
Thank YouRated ★ 3.5
Falling for ChallengeRated ★ 1.0
Yeon GaesomunRated ★ 2.5
The Return of IljimaeRated ★ 1.5
Princess Ja MyungRated ★ 4.5
Empress CheonchuRated ★ 3.5
Love RainRated ★ 1.0