Titles you rated
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.5
BladeRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Starship TroopersRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
MotherRated ★ 2.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 2.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 2.0