Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0