Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5