Titles you rated
CanolaRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 4.0
The ClanRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
For HorowitzRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.5
Children of HeavenRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 4.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0