Titles you rated
May QueenRated ★ 2.0
Protect the BossRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
BloodRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
- The Lost RoomRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5
My Lovely GirlRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0