Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
TwistersRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Big BangRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0