Titles you rated
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0