Titles you rated
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0