Titles you rated
The BrutalistRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
May DecemberRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 3.5
Jackie BrownRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.0