Titles you rated
The Life AheadRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 3.5
Into the WildRated ★ 4.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Tragic JungleRated ★ 2.5
News of the WorldRated ★ 3.0
Madame ClaudeRated ★ 2.5
White on WhiteRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
MoxieRated ★ 3.5
Miss ViolenceRated ★ 3.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.5
Water LiliesRated ★ 3.0
GirlhoodRated ★ 3.5
The Best of MeRated ★ 2.5