Titles you rated
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 1.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0