Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0