Series
Ratings
36
Another Miss OhRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 0.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 0.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 0.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 0.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5