Movies
Ratings
569
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0