Series
Ratings
27
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- Sound! EuphoniumRated ★ 4.0
- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.0
Sukiyaki, tonight.Rated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0- Please Like MeRated ★ 4.0
Please Like MeRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0