Series
Ratings
138
Abnormal SummitRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 3.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0