Series
Ratings
25
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Tale of ArangRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- Incomplete LifeRated ★ 0.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5