Titles you rated
One and OnlyRated ★ 5.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
The Third CharmRated ★ 2.0
Under the PowerRated ★ 2.5
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Eternal LoveRated ★ 4.5
Bloody RomanceRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 2.5