Titles you rated
Minority ReportRated ★ 1.5
FrequencyRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 2.0
UpRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0