Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.0
Modern BoyRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 4.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
VolverRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.5