Titles you rated
BallerinaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Fureru.Rated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
A Haunting in VeniceRated ★ 2.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
Murder Mystery 2Rated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 2.5
The TranslatorsRated ★ 3.5
BargainRated ★ 2.5
Death on the NileRated ★ 4.0
HuntRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
NopeRated ★ 1.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 2.5