Titles you rated
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0