Titles you rated
- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
Melody of LoveRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5