Titles you rated
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
EntertainerRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Jungle Fish 1Rated ★ 1.5
HwajungRated ★ 3.0