Movies
Ratings
577
The WhaleRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Dirty MoneyRated ★ 3.0
Jungle JuiceRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5