Movies
Ratings
107
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 0.5
DivergentRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
Five Feet ApartRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 0.5
MatildaRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0