Titles you rated
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
D-DayRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0