Movies
Ratings
642
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
The Night of the UndeadRated ★ 2.0
UsRated ★ 3.0
Last Action HeroRated ★ 4.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.5
JoyRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
...ingRated ★ 4.0
HellcatsRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Child's Play 2Rated ★ 2.5
Red CliffRated ★ 0.5
Crying FistRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 4.0