Series
Ratings
16
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
BigRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5