Titles you rated
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Hana KimiRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 2.5
It Started With a KissRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0