Titles you rated
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 3.5
The NorthmanRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.0
RepentanceRated ★ 3.5
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.0
ExterritorialRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
MaRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Apt PupilRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 3.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.0
Scream 3Rated ★ 2.0
Scream 2Rated ★ 2.0
ScreamRated ★ 3.5