Titles you rated
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
The HostRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0