Titles you rated
The Last EmpressRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0