Titles you rated
Conquest of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0