Titles you rated
The Plan ManRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Super 8Rated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
Night of the Living DeadRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0