Titles you rated
12 Angry MenRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0- The Starry nightRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5