Series
Ratings
56- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0