Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 2.5
Big ThingRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.0