Titles you rated
One Week FriendsRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0- My IdolRated ★ 2.5
- Grey Shelter The MovieRated ★ 4.0
Ano ko no, TorikoRated ★ 3.0- Peach GirlRated ★ 2.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.0- A Breeze of Love (Theatrical Vesrion)Rated ★ 3.5
Kiss Me at the Stroke of MidnightRated ★ 2.0
Ossan's Love: Love or DeadRated ★ 3.0
ExitRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
What She Likes...Rated ★ 3.0
Mr. HeartRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!: The MovieRated ★ 4.0
PawnRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0- Ocean Likes MeRated ★ 0.5
Coming HomeRated ★ 2.5- To My StarRated ★ 5.0