Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5- AjinRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.5
Tower of SandRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
- The Lost RoomRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5