Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
High LifeRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0