Series
Ratings
28
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 5.0
CassandraRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Owning ManhattanRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0