Movies
Ratings
430
AssassinationRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
SocialphobiaRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 2.5