Movies
Ratings
557
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
Whatever WorksRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
American MadeRated ★ 2.5
Match PointRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
SpiderRated ★ 3.5
Love and DeathRated ★ 4.0
ManhattanRated ★ 4.5
The Mysterious Gaze of the FlamingoRated ★ 2.0
Without PermissionRated ★ 4.5
TitaneRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.5
AlphaRated ★ 3.5- Coming of AgeRated ★ 3.0
Ky Nam InnRated ★ 4.5
VincereRated ★ 5.0
A Leap in the DarkRated ★ 2.5- Yellow GhostRated ★ 2.0