Titles you rated
Killer Klowns from Outer SpaceRated ★ 1.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
Psycho GoremanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 3.5