Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Save MeRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
It's NightRated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.5
The PenthouseRated ★ 1.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 2.0