Series
Ratings
70
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Running PointRated ★ 4.0
Apple Cider VinegarRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Owning ManhattanRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Boo, BitchRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Fate: The Winx Saga Season 1Rated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Selling TampaRated ★ 3.0