Movies
Ratings
184
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 4.5
John Dies at the EndRated ★ 5.0
FAQRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
VertigoRated ★ 5.0